-->

Telekom sektöründe 20 yıldan fazla Ulusal ve Uluslararası pazarda deneyimli bir kadro ile 2000 yılında kurulmuştur. İberkom profesyonel ve deneyimli kadrosu ile yüksek kalitede orta ve büyük ölçekli Telekom Projelerini hayata geçirmektedir. Bu projelerden bazıları; PCM ( Pulse Code Modulation) Montaj,Kurulum test ve entegrasyon, Anahtarlama Sistemleri (Switching) test ve entegrasyonu, SDH / PDH / MW kurulum test ve Entegrasyonu, Anahtar Teslimi GSM Projeleri, Mühendislik Hizmetleri, Indoor-Outdoor Kapsama Alanı yaratılması gibi projeler bulunmaktadır.

Bunların dışında müşteri talepleri doğrultusunda Tüm Telco projelerinde dinamik yapısı ile müşterilerine katma değer yaratacak donanım, ekipman ve deneyimli personeli ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Firmamız, ISO 9001-14001-27001 ve OHSAS 18001 Kalite Belgelerine sahiptir.

İberkom Telekomünikasyon Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

Misyonumuz, İletişim sektöründe müşteri ihtiyaçları ve memnuniyetleri çerçevesinde kaliteli, güvenilir hizmetler vererek iş ortaklarımıza katma değerler yaratmak. Bu amaçla gerekli tüm yapılanmaları izlemek ve hayata geçirmek.

Vizyonumuz, İletişim Pazarında müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermek ve bölgemizde bu konu ile ilgili lider firma konumuna gelmek.

Vizyonumuz ve Misyonumuz çerçevesinde ISO 9001:2000 standartlarına uygun olarak hazırlanmış bulunan Kalite El Kitabımız ile tüm süreçlerimizin müşteri ihtiyaç ve memnuniyetlerinin sağlanması konusunda sürekli kendini yenilemek ve müşteri memnuniyetini arttırmak. Bu amaçla şirket içi ve dışı eğitimler ile tüm personelin müşteri odaklı çalışmasını sağlamak. Değerlendirme kriterlerini oluşturmak ve süreçler üzerindeki etkilerini saptamak ve uygulamaya geçirmek. Pazardaki gelişmelere göre kendimizi yenilemek/pozisyonlandırmak Ulusal ve Uluslar arası camiada Pazar payımızı arttırmak. Bu amaçla hizmet ve ürün kalitemizi en üst seviyeye çıkarmak.Sektörde aranan firma olmak.

İberkom Telekomünikasyon A.Ş.

+